Orjinal Fibershake Nasıl Anlaşılır?

Orjinal Fibershake Nasıl Anlaşılır?

Fibershake satın almadan önce satın alacağınız ürünün orjinal mi, sahte mi olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Orjinal fibershake resmi satış fiyatı 49 lira olup bu fiyatların altına satılan ürünler sahtedir. Orjinal olmayan ürünler işe yaramayacağı gibi sağlığınızdan olmanıza da neden olabilir.

Güvenli ödeme sayfası nedir?
256 bit SSL sertifikası ile korunan ödeme sayfası üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz direk banka sistemlerine iletilirken 3. şahısların eline geçmemesi için güvenlik sertifikası ile bilgileriniz korunmaktadır. Bu sayede güvenli bir şekilde ürün satın alabilirsiniz.

SSL sertifikası nedir?
SSL (Secure Sockets Layer) online alışveriş sitelerinde kullanılan ve güvenilir siteler tarafından kullanılan ödeme bilgilerinizi korumak için kullanılan bir şifreleme sistemidir. Bu şifreleme sistemi internet tarayıcılarıyla (chrome, firefox, internet explorer, opera vs.) web sitelerinin barındığı sunucular arasında geçen tüm bilgilerin şifreli bir şekilde iletilmesini sağlayarak güvenli bir şekilde işlemin gerçekleşmesini sağlar. Bu şifreleme sistemi yurtiçi ve yurtdışındaki güvenilir online satış yapan siteler tarafından kullanılmaktadır.
Bu sistem sayesinde siz değerli ziyaretçilerimizin kredi kartı bilgileri gibi özel bilgiler güvenli bir şekilde iletilmiş olacaktır. Bu sayede sizlerin, kullanıcıların bilgileri şifrelenerek 3. şahısların erişimine karşı korunmaya alınmış olmaktadır.

Web sitemiz 256 bit SSL sertifikası ile korunan güvenilir e-ticaret siteleri arasında yer almaktadır. Web tarayıcınızın araç çubuğundaki adres satırının https:// ile başladığını görebilirsiniz. Bu sayede web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Yorum Yaz:


Yorumlar

ErcanSatın aldığımız fiber shake ürünlerinin orjinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Orjinal mi sahte mi nasıl anlarım?
Güler KarataşSipariş verdiğim ürünler bugün kargodan geldi. Kargodan faturasıyla teslim aldım. Yarın kullanmaya başlayacağım.
Burcu Doğankapıda peşin ödemeli sipariş vermiştim ürünler bugün geldi. 6 kutu aldığım için bir de shaker hediye göndermişler. Sipariş verdiğim ürünlerim sorunsuz eksiksiz ulaştı.
Nilgün Değirmencihttps://www.orjinalfibershake.com/ sitenizden 3 kutu fıber shake sipariş verdim. Kargo bugün geldi. faturalı şekilde teslim aldım. tşk ederim.
Fatma ŞentürkFiber shake kutularının üzerinde hologram var. Hologramın üzerinde hangi siteden sorgulanacağı yazıyordu. Satın aldığım 6 kutunun da hologram sorgulamasını yaptım. Hepsi orjinal çıktı. Zaten ürünlerin faturası da gelmişti. Az önce ilk kez içtim tadı gerçekten harika
Merve Çağlar119 lira ödeyip 3 kutu fiber shake satın aldım. Paketten bir shaker hediyesi çıktı. Hediye gönderileceğini ben tamamen unutmuştum. Çok güzel bir sürpriz oldu. Ben unuttum siz unutmamışsınız teşekkür ederim.
Kübra SarıoğluSipariş verdiğim ürünleri bugün teslim aldım. Kutuların üzeründe parlak hologramlar zaten görünüyor. Üzerinde yazan hologram kontrol sitesinden sorguladım ve orjinal çıktı. 6 tane almıştım hepsi orjinal. Çok teşekkürler.
elifmerhaba bugün siparişimi aldım orjinalliğini kontrol etmek amaçlı hologramdan evrak numarasıyla baktım fakat ürün orjinal değildir die cvp döndü. bu numarayı arıyorum fakat açan yok sanırım sahte ürün ile kandırıldım... :(
Deniz SarıoğluFiber shake güvenilirmi diye araştırırken orjinal ürünlerde hologram olduğunu öğrendim. Kargodan siparişim geldikten sonra hologram sorgulaması yaptım. Hepsi orjinal çıktı. Hologramlı almaya dikkat edin arkadaşlar.
Fibershake satın al
Fibershake Kullananlar