Fibershake Kullanıcı Yorumları

Fiber shake kullananlar ve kullanmayı düşünenler arasındaki etkileşimi sağlamak için oluşturduğumuz bu sayfa üzerinen ürün hakkındaki yorum ve düşüncülerini yazabilirsiniz. Ürünü kullananlar işe yarayıp yaramadığını, etkilerinin nasıl olduğunu yazıp kullanmak isteyenlere fikir verebilirler. Ürünü kullananlar ne diyor, ürün hakkındaki izlenimleri hiç şüphesiz çok değerli bilgiler olduğundan bu deneyimlerinizi lütfen bizimle paylaşınız. Ürünü henüz kullanmamış ziyaretçilerimiz de bu sayfa üzerinden ürün ile ilgili merak ettiği konuları sorabilirler.
Yönetici yazdı

Yorum Gönder:


Yorum yazarken lütfen anlaşılır bir dil kullanınız!

Bu Yoruma Gelen Cevaplar:

Zeliha Arıcı Sosyal medya sitelerinde herkesin elinde bu ürün var. Sosyal medyayı aktif kullanan biri olmadığım için daha önce pek fazla görmemiştim. Geçen gün şöyle bakınıyım dedim birçok ünlü bu ürünü kullanırken paylaşımda bulunmuş. Forumlardan falan kullananların yorumlarını okudum. Hiç şikayet görmedim diyebilirim. Kimisi az kilo vermiş kimisi çok vermiş. Ama gördüğüm kadarıyla hemen hemen herkeste az çok işe yaramış. Kolay kilo verebilen bir bünyem olduğu için bende daha çok işe yarayacağını düşünüyorum. Yanında biraz diyet biraz da spor yaparsam harika olur. 60 gün kullanım için olan 6 kutu sipariş verdim.
Gülay Polat Bu içecek ne kadar süre kullanılmalı? Kaç kutu kullanarak ne kadar kilo verebilirim? Arkadaşım kullandı çok memnun kaldı. Çok fazla kilo fazlası yoktu ve biraz da düzensiz kullandı. O yüzden düzenli bir kullanımda ayda ne kadar kilo verebilirim tam bilemiyorum. Bu konuda sizden fikir vermenizi rica ediyorum. İştah kesme yanı çok kuvvetli diye bana tavsiye etti. Ben de fibershake çikolatalı içecek kullanmak istiyorum ama 10 günlük mü 30 günlük mü 60 günlük mü hangi paketi almam gerekir? Ortalama olarak 6-7 kilo versem benim için gayet yeterli. Kapıda peşin ödeme yapmak istiyorum kapıda ödelerde kargo ücreti alınıyor mu?
Neslihan Çağlar Komşum da sipariş vermiş 2 haftadır kullanıyor. Onun benim kadar kilosu da yok ama benden önce bulmuş almış. Yeni ne çıksa hemen bulup alıyor :) Bu kez doğru ürünü bulduk diye bana müjde verdi. Kendisinde işe yaradığı için bana da tavsiye etti. Her kutu 10 günlük kullanım içinmiş. Benim en az 2-3 ay kullanmam lazım. 60 günlük fiyatı da uygun olduğu için 2 aylık 6 paket aldım. Siparişi daha yeni verdiğim için henüz gelmedi. Hediyesi falan varmış. Onları da göndereceklermiş. Komşumla beraber birbirimizi motive ederek kullanacağız. Bu yaz bu başımın belası fazla kilolardan kurtulmam gerek.
Şeyma Koç Bugün spor salonunda bir arkadaşım içerken gördüm merak edip sordum içtiği şeyin ne olduğunu. Aslında ben enerji içeceği diye düşünmüştüm ama değilmiş. Çok etkili birşey olduğunu ve çok işe yaradığını söyledi. Spor yeterli gelmiyor mu neden bunu kullanıyorsun diye sorduğumda iştah konusunda problemi olduğunu çok yemek yediğini söyledi. Aynı sıkıntı bende de olduğu için bende kullanacağım. Spor yaparken iyi güzel kalori yakılıyor ama spordan sonra insanın canı yemek yemek istiyor. Bu açlık hissini bastıracak iştah kesecek birşey olmadıktan sonra bir yandan verip bir yandan alıyoruz. İştah kesme konusunda çok etkili bir içecekmiş. 3 kutu alıp 1 ay deneyeceğim.
Melek Karakuş Aç kalmaya dayanamadığım için diyet yapmakta çok zorlanıyorum. Diyetlerim hep yarım kalıyor. Pazartesi başladığım diyet öbür pazartesiyi görmeden bitiyor. İnternette süreki bu fibershake ürününü görüyorum. Hatta instagramda ünlülerden de kullananlar var instagram sayfalarında içerken paylaşmışlar. Tok tuttuğu konusunda herkes aynı görüşte. Galiba gerçekten işe yarayan bir ürün buldum. Açlığımı biraz bastırsa zaten ben kendimden fedakarlık yapıyorum. Uzun zaman iradem açlık hissime yenik düştüğü için böyle bir destek almak istiyorum. Bugün sipariş verdim. Umarım bana yardımcı olur.
Elif Gümüş Henüz maaşımı almadığım için aslında birkaç gün sonra sipariş verecektim ama kredi kartı vade farkı alınmadan taksit yapıldığını görünce az önce 3 kutu sipariş verdim. Üstelik shaker hediyesi gönderilmesi ve kargo ücreti de alınmaması 3 kutu satın almamda oldukça etkili oldu. Başta Instagram gibi sosyal mecralarda çok kullanan kişi var. Birkaç güne kadar kargodan gelir galiba kullanıp ne kadar etkili olduğunu göreceğiz. Bendeki etkilerine göre birkaç arkadaşım daha sipariş verecek. Birkaç kilo versem çok ama çok mutlu olurum :)
Yeşim Dinçay Fiber shake nedir, ne işe yarar? diye araştırırken kullananların yorumlarını okudum. Diyet yapmakta zorlandığım için böyle bir ürün arayışına girdim. Yoğun çalıştığım için spor yapmaya yürüyüş yapmaya egzersiz gibi şeylere de hiç vaktim kalmıyor. Biraz iştahım kesilse kafi olacak. Forumlarda kullananlar iştah kesme etkisiyle ilgili çok işe yaradığını yazmışlar. Hatta ünlülerinde birçok paylaşımı var. İştah kesmesi için ünlülerden de çok kişi kullanıyormuş. İçecek şeklinde hazırlanıp kullanıldığı için bana gayet mantıklı geldi açıkçası ünlülerinde bu ürünü kullanıyor olması bana ayrı bir güven verdi. O yüzden 6 kutu sipariş verdim. 2 aylık kullanım miktarı bana yeterli olacaktır.
Burçin Olgaç Çikolatalı doğal mide kelepçesi etkisi yapan bu içecekten bende kullanmak istiyorum. Tok tutucu özelliği çok yüksek olduğu için kullananlar hep tok tuttuğunu ve işteh keserek yedirmediğini söylüyor. Özellikle şekerli şeylere karşı çok büyük zaafım olduğu için diyet yapmakta çok zorlanıyorum. Kendimi zorlayıp kilo versem kendime hakim olamadığım için formda kalamıyorum. Haliyle zamanla verdiğim kiloları tekrar alıyorum. O yüzden hap gibi değilde böyle ara ara içebileceğim tadı güzel birşey araştırırken fiber saheke ürününü buldum. Çikolatalı olması benim için bulunmaz nimet :) İştah keseceği için tatlı krizlerimi de çözmüş olacağım. 6 kutu 2 aylık kullanıma denk geliyor galiba. 2 aylık kullanım bana yeter.
Yağmur Çiftçi Kadınlar kulübü gibi bayanların ağırlıklı olarak kullandığı forumlarda birçok kullanıcı yorumu okudum. İşe yaradığı konusunda tüm kullananlar hemfikir. Araştırmacı birisi olduğum için birkaç gündür forumlarda kullananların yorumlarını şikayetlerini deneyimlerini okuyorum. Hiç şikayet görmedim. Bence bu da ürünün işe yaradığını gösteriyor. Sosyal medya fenomenlerinden tutun da ünlü sanatçılara kadar kullanmayan kalmamış :) Fiyatı da uygun olduğu için galiba çok kullanılan bir şey. Çikolatalı olduğu için de tadını ekşi mi tatlı mı az çok tahmin edebiliyorum. Bugün 3 tane sipariş gönderdim. Birkaç gün sonra kargo getirir ben de kullanmaya başlarım artık.
Çiğdem Gözde Fiber shake satan eczaneler ile ilgili bilgi almak istiyorum. İstanbul Beşiktaş bölgesinde fiber shaker satan eczane var mı? Yoksa internetten sipariş formu doldurup istesem kaç günde bende oluyor. Hafta sonu şehir dışına çıkacağım için en geç 2 gün içinde bende olması gerekiyor. Spor salonunda bir arkadaşım kullanıyor. Çok faydasını görmüş bana da çok methetti. Açıkçası şüpheyle bakıyorum ama yine de 1 ay kullanıp denemek istiyorum. Hap gibi birşey olmadığı için içim rahat bir şekilde kullanırım diye düşünüyorum. İnternette okuduğum yorumlar da gayet güzel. İşe yarıyor galiba.
Gönül Öztürk Çikolatalı toz içecek kullanmak istiyorum. Çok iştahlı biri olduğum için iştah kesici birşeyler araştırırken ürününüzle karşılaştım. Forumlarda ve sosyal medya birçok kullanıcı yorumu okudum. İştah kesici özelliği ile ilgili çok güzel yorumlar var. Tam benim aradığım ürün. Hap yutamayan biri olduğumdan içecek halinde kullanılması da benim için çok iyi bir özellik. 3 kutu satın alıp 1 ay kullanacağım. 3 kutu alınca karıştırmak için bir de shaker hediye edildiği yazıyor. Satın aldığım ürünleri gönderirken shaker hediyesini unutmamanızı rica ederim. Kapıda elden peşin ödeme yapacağım. İyi günler.
Songül Gülpınar Fiber shake yan etkileri, zararları, faydaları, etkileri, fiyatı gibi birçok konuda internette araştırma yaptıktan sonra satın almaya karar vermiş bulunmaktayım. Birkaç gün önce instagramda kullanan ünlülerin paylaşımlarını görmüştüm. Fiyatları da gayet ucuz bence. 1 tane deneyecektim ama fiyatı ucuz olduğu almışken 1 aylık paketten alıyım dedim. Kapıda ödeme için ek para da istemiyor. Diğer alışveriş sitelerinde kapıda ödeme için genelde ek ücret isteniyor. 3 kutuluk kullanım paketinin benim için yeterli olacağını düşünüyorum. Çok fazla bir kilom olmadığını için böyle düşünüyorum.
Hatice Çelik Arkadaşım ünlü birinin paylaşımından görüp sipariş vermiş. 1 haftadır kullanıyor. Çok kısa bir zaman olmasına rağmen kilo vermeye başladı. Zaten bunu içtikten sonra hiç acıkmıyormuş. Acayip tok tutuyor diyor. Benim de birkaç kilo fazlam var. 1 ay kullansam bana yeter. İnternette biraz araştırdım sahteleri de varmış galiba. Arkadaşım orjinal sitesinden almış faturası hologramı var. 119 liralık kampanya paketinden sipariş verdim. Az önce de sipariş verirken belirttiğim adresimi teyit ettiler. Yarın bende olacakmış. İlk defa bu kadar hızlı teslimat duyuyorum. Alışveriş siteleri genelde stok bekletiyor. Shaker hediyemi istiyorum :)
Dilek Menekşe Çok iştahlı biri olduğum için diyet yaparken çok zorlanıyorum. Hatta birkaç gün dayanabildiğim için benim yaptığıma diyet bile denemez. İştah kesici tok tutucu birşeyler araştırırken instagramda ünlülerin kullandığı bu ürünü buldum. Daha önce de görmüştüm ama etkili olup olmadığını bilemediğim için almamıştım. yakından takip ettiğim birkaç ünlü isim bile bu ürünü kullanmış. Hepsinin de ortak yorumu tok tuttuğu iştah kestiği yönünde. Tam benim aradığım şey. Hap olmadığı için daha bir güvenerek sipariş verdim. Milkshake gibi bardakta hazırlanıp içiliyor galiba. Şimdilik 3 kutu satın aldım. Ama benim uzunca bir süre kullanmam lazım.
Adviye Büşra Çayır yaklaşık olarak 2 haftadır takip ediyorum fiber shake i instagramdan. fiyatı diğerlerine göre daha uygun olduğu için denemek istedim. tok tutucu özelliği beni etkiledi. normalde canı sıkılsa yemek yiyen bi insanım. siparişim biraz geç geldi 4 gün beklemek durumunda kaldım bu biraz canımı sıktı. yarın başlıcam inşallah iyi sonuç görürüm :))
Aslı Genç Ürünü satın almadan önce forumlarda kullanıcı yorumlarını okudum. Kullananlar tarafından yazılmış hiçbir şikayet yada yan etki bildirimi okumadım. Herkezin bildiği güvendiği ünlülerinde bu ürünü kullanıyor olması bana oldukça güven verdi. O yüzden bugün 3 kutu sipariş verdim. Henüz ürünler gelmedi. Bu arada içeriğindeki maddeleri araştırdım glucomannan maddesi lif kaynaklı tok tutan bir şeymiş. Benim de en büyük sorunum iştah sorunu. Karnım doysa gözüm doymuyor gözüm doysa karnım doymuyor. Kendi imkanlarımla zayıflamayı çok denedim ama bir türlü başarılı olamadım. O yüzden bu ürünü kullanmaya karar verdim. Çok etkili olduğunu söylüyorlar.
Özge Yalçınkaya Denemek için 1 kutu almıştım 10 gündür kullanıyorum bugün bitti. Çok kısa bir süre olduğu için çok fazla bir kilo veremedim ama ürünün gerçekten işe yaradığına emin oldum. Etkilerinden bahsetmek gerekirse öncelikle iştah kesiyor öyle sık sık yeme isteği abur cubur istekleri ortadan kalkıyor. Metabolizmayı biraz hızlandırıyor. Ürünü kullanmadan önce yemek sonrasında midemde şişkinlik sorunu olurdu. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra bu da ortadan kalktı. Artık işe yaradığına emin olduktan sonra bugün 6 kutu sipariş verdim. 1 kutu aldığım için shaker gönderilmemişti o yüzden bardakta karıştırıyordum biraz zahmetli oluyor. 6 kutuda shaket hediye var yazıyor ürünleri gönderirken unutmazsanız sevinirim :)
Pınar Gülşen Kapıda ödemeli olarak az önce 3 kutu sipariş verdim. Yaz gelmeden bu kilolardan acilen kurtulmam lazım. Kışlık kazakların altında kilolar görünmüyor ama havalar ısınıp tişört giyince ne kadar fazla kilo aldığıma ben bile inanamadım. Şöyle birkaç kilo verip biraz da incelsem gayet güzel olur. Bu ürünü de instagram üzerinde takip ettiğim ünlülerin paylaşımlarında gördüm. Kullanmayan ünlü kalmamış sanki. Bizim ünlülerden neyimiz eksik fazlamız bile var :) Şaka bir yana kullanıcı yorumlarını etkilerini falan birkaç gündür araştırıyorum hiç şikayet bulamadım. Çikolatalı olması bence de güzel olmuş.
Seda Şahin Fiber shake satışı yapan siteler arasında sizin siteniz bana daha çok güven verdiği için sitenizden 6 kutu sipariş verdim. Faydaları, zararları, kullanımı, içeriği gibi konularda gerçekten aydınlatıcı bilgiler vermişsiniz. Hemen hemen bütün satış sitelerinde fiyatlar aynı gibi. Kilo fazlam obezite derecesinde olduğu için 6 kutu aldım. Duruma göre biraz daha kullanmam gerekebilir. Diğer arkadaşlar gibi bende çikolataya karşı çok aciz biriyim. Çikolata görünce dayanamıyorum. Bu içecek çikolata tadında olduğu için biraz olsun çikolata isteğini bastırır diye düşünüyorum. Fiber shake kullananlar yorumlarını yazarsa biz de deneyimlerinden faydalanmış oluruz. Şimdiden teşekkürler.
Özlem Çolakoğlu Kullanmaya yeni başladığım için şimdilik sadece ilk izlenimlerimi paylaşacağım. Benim en büyük endişem yan etki yapar mı, zararı olur mu noktasında idi. 1 haftadır kullanıyorum herhangi bir yan etkisini yada zararını görmedim. Zaten aldığım ürünler faturalı olarak geldi. Kutuların üzerinde de bakanlık izin numaralarına kadar yazıyor. Açıkçası bana çok güvenilir geldi. Tadını ve kokusunu da gayet beğendim. Tarif etmek gerekirse sıcak çikolataya benziyor ama bu soğuk içildiği için çok da benzemiyor. Kıvamı da o kadar yoğun olmuyor. İçimi gayet güzel. 2. haftadan itibaren etkilerinin başlacağını sanıyorum. Çünkü benim bünyem diyet yaparken bile ilk hafta bana mısın demiyor :) O yüzden kullanmaya devam ediyorum. Şuan için sadece iştahımı kesti. Biraz da incelme var. Çok fazla bir kilo veremedim henüz.
Derya Kılıç Arkadaşım kullandığı için etkilerini ordan biliyorum. İnternette kullananları sürekli görüyordum ama insanın en yakın arkadaşının kullanması daha farklı oluyor tabi. Kilo fazlam biraz yüksek olduğu için 6 kutu sipariş verdim. Fiyatı bence uygun. Peşin fiyatına vade farksız taksit yaptırdım. Vade farkı alınmaması da çok güzel olmuş. Faturası hediyesi herşeyi tam şekilde kargodan aldım. Kullanmaya yeni başladım. Sıcak havalarda içine buz atıyorum. Kesinlikle denemenizi öneririm. Tadı zaten güzel bir de soğuk olunca daha da güzel oluyor. Çikolata tadı benim gibi diyetini çikolata yüzünden bozanlar için çok iyi düşünülmüş :) Artık canım çikolata istemiyor
Gülşen Karlıoğlu Instagram'da sürekli reklamlarını ve kullananların paylaşımlarını gördüğümüz çikolatalı zayıflama içeceğinden arkadaşımla üçer kutu aldık. Akşamları birlikte yürüyüş de yapacağız. Yalnız yürümek yalnız diyet yapmak sıkıcı olduğundan arkadaşımla birlikte zayıflamaya kilo vermeye karar verdik. Destek ürünü olarak da piyasadaki en etkili olduğunu düşündüğümüz fiber shake kullanacağız. Hap, kapsül, çay gibi şeylere soğuk baktığımız için böyle bir ürün seçtik. Neticede işe yarayan sağlıklı birşey olması gerekiyor. İnternette yaptığım araştırmalarda ürünün yan etkisi zararı ile ilgili hiçbir olumsuz şey görmedim. Bu da ürüne olan güvenimizi artırdı. Önümüzdeki hafta pazartesi günü kullanmaya başlayacağız.
Gülçin Reçber 1 aylık kampanya paketinden sipariş verdim. Aslında eczaneden alacaktım ama birkaç tane eczaneye sordum yoğun talepten dolayı stoklarında kalmadığını söylediler. Ön sipariş alıp getirtebileceklerini söylediler hem beklemek istemedim hem de eczane satış fiyatı biraz daha yüksekti. O yüzden bende internetten orjinal satış sitesinden sipariş verdim. Hemen ertesi gün elime ulaştı. 2 gündür kullanıyorum. Önceden farklı ürünler de denemiştim ama önceki ürünleri tadı hep kötü gelmişti bana. Bu ürün çikolata tadında olduğu için zevkle içiyorum :D Tok tutucu özelliği gayet etkili resmen yedirmiyor diyebilirim
Ceylan Keçeci Kapıda ödeme ile 6 kutu sipariş vermiştim. Sipariş verdiğim ürünler ertesi gün bana ulaştı. Daha önce farklı alışveriş sitelerinden de alışveriş yapmıştım ama bu kadar hızlı teslimat yapan bir site ile ilk defa karşılaştım. Ürünlerimin faturası paketin ön cebindeydi kontrol ederek teslim aldım. Yarın sabah kullanmaya başlayacağım. Çikolatayı çok sevdiğim için diyetlerimi hep çikolata ile bozmuşumdur :( Bu ürün bana çikolata tadını vereceği için bu kez çok daha umutluyum. Etrafımda kullanan yok ama internette araştırdığım kadarıyla fiber shake kullananlar gayet memnun. Umarım ben de memnun kalırım
Özlem Yeşilyurt Ne zamandır kilo vermek için kendime bir ürün araştırıyorum bugün instagramda takip ettiğim birkaç ünlünün paylaşımlarında fibershake kullandıklarını görünce merak edip internette biraz araştırdım. Kullanıcı yorumlarını etkilerini falan inceleyince kullanmaya karar verdim. Açık söyleyim çikolata tadında olması sipariş verme kararımda çok etkili oldu :) Kapıda ürün tesliminde peşin ödemeli 3 kutu sipariş verdim. Fiyatı da bence gayet makul. İndirimli fiyattan kampanyalı aldığım için shaker hediyemi unutmazsanız sevinirim.
Ebru Durmuş instagramda görüp sipariş vermiştim. 1 haftadır kullanıyorum. Acayip tok tutuyor. İlk defa böyle bir ürün kullanıyorum. Daha önce hiç zayıflama ilacı, hapı, kapsülü, tableti kullanmadım. İçecek şeklinde olduğu için bu ürün bana mantıklı geldi. Paketten çıkan yozu nescafe gibi suya karıştırıp içiyorum. Kullanımı oldukça kolay. Tadını söylemek gerekirse bildiğiniz çikolata tadı var. Ben soğuk içiyorum ama sıcak su ile karıştırıp içseniz sıcak çikolata gibi birşey olur herhalde :) 3 adet sipariş vermiştim. Shaker hediye göndermişler. Onda hazırlayıp içiyorum. Karıştırmak shaker ile daha kolay oluyor. Sırf shaker için bile üçlü sipariş vermenizi tavsiye ederim :)
Nazlı Yalçın Fibershake satın almadan önce acaba zararı olur mu? yan etki yapar mı? diye birçok endişem vardı ama birçok ünlünün de bu ürünü kullanıyor olması açıkçası bana çok güven verdi. Biz bir araştırıyorsak ünlüler daha da fazla araştırma yapıyordur diye düşünüyorum. Her ürünü kullanacaklarını da pek düşünmüyorum. Hal böyle olunca sipariş verdim. Çok fazla kilolu biri olmadığım için 1 aylık kullanım benim için yeterli olacaktır diye düşünüyorum. 1 aylık fiyatı 119 liraymış. Kargo parası da yok. Bir de shaker hediye göndereceklermiş. Renk seçeneği göremedim heralde standart gönderiliyor çok da önemli değil. Siparişimi hemen göndermenizi rica ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.
Tülin Koca Fiber shaker sipariş vermek istiyorum. Fiyatları nedir? Ne kadar süre kullanmak gerekiyor? Sipariş verince kaç günde geliyor?
Eda Gümüş Ünlülerin instagram hesaplarında görmüştüm. Tok tutucu bir şeymiş. Henüz denemedim ama denemek için sabırsızlanıyorum. Çikolatalı olması harika bence :)

Siz de bu yorum hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
YORUM YAZ

Fibershake satın al
Fibershake Kullananlar