Fibershake İçindekiler

Fibershake İçindekiler

Fibershake paketi içerisinde glucomannan ve lcarnitine etken maddeli çikolata aromalı karışım halinde toz bulunmaktadır. Tat ve koku hassasiyeti ortaya çıkan diyet dönemlerinde diyetler genelde bu nedenle yarım bırakıldığından bu dönemi eğlenceli hale getirip yarıda bırakılmaması için çikolata aromalı olarak üretilmiştir. Tamamen doğal formüllü ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.

Lifli Besinler ile Zayıflama

Lifli besinler ile sağlıklı zayıflama formülü uzmanlar tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir. Lifli yiyecekler tüketmek zayıflamak için büyük bir katkı sağlamaktadır. Lifli besinler bağırsakları çalıştırmakta, bu vesile ile de aldığımız gıdalar bağırsaklarda daha hızlı bir şekilde işlenip çabuk bir şekilde dışarı atılmaktadır. Lifli yiyecekler ile beslenme bağırsakları hızlı bir şekilde çalıştırarak zayıflamaya, kilo vermeye büyük katkı sağlamaktadır.

Liflerin bağırsakları hızlı çalıştırdığını hızlı acıkmanızdan anlayabilirsiniz. Metabolizmanın hızlı çalışması neticesinde besinler vücuttan hızlı bir şekilde atılmakta ve acıkma hissi oluşmaktadır. Lifli besinlerde yer alan posanın kolesterolü düşürücü etkisi ile safra asitleri bağlanarak diyetteki toplam yağ ve kolesterol alımı düşerek, daha uzun süre tokluk hissi yaşanmaktadır. Bu nedenle de, önemli ölçüde daha az yemek yenmiş olacaktır.

L-Carnitine nedir?

L-Carnitine aslında vücudumuzun dışardan aldığı besinleri işleyerek doğal yollarla ürettiği bir bileşiktir. Yağ yakıcı olarak bilinen l-carnitine özellikle sporcular tarafından sıkça kullanılmaktadır.

L-Carnitine ne işe yarar?

L-Karnitin'in bünyemizdeki etkisi yağ asitlerini Cytosol'dan Mitochondria'ya taşıyarak, yağların parçalanmasını ve enerjiye dönmesini sağlamaya yöneliktir. Yağları enerjiye dönüştürerek yakılmasını sağlayan bir maddedir. Bu nedenle sporcu gıdalarında ve sağlıklı besinlerde yüksek miktarda l-carnitine bulunmaktadır.

LCarnitine yağları kasa çevirir mi?

Lcarnitine ile yağ yakmak istiyorsunuz ama estetik kaygısı ile yağlarınızın kasa dönüşmesini istemiyorsanız hiç korkmayın! L-Karnitin yağları kasa çevirmez! Bu biyolojik olarak imkansızdır.

Yorum Yaz:


Yorumlar

Zeliha TürkmenÇikolata tadında olması harika düşünülmüş. Bu tarz ürünlerin tadını hiçbir zaman beğenmemişimdir ama fiber shake tadı ve kokusu harika. İçtikçe içesi geliyor insanın :D
Muzaffer AltuntaşDaha önce yağ yakmak için lcarnitine kullanmıştım. Çok işime yaramıştı. İçeriğinde lcarnitine olması benim için çok önemli. Bugün sipariş verdim.
Ayşe ÇakılGlucomannan maddesi midede şişiyor ve tokluk hissi veriyor diye biliyorum. Ne zamandır glucomannan etken maddeli ürün arayışı içindeydim. Fiber shake tam denk geldi. 3 kutu sipariş verdim. Bir an önce kullanmak istiyorum.
Özlem CesurSpora gittiğim zamanlar l-carnitine kullanmıştım. Vücudum oldukça sıkılaşmıştı. Zaman bulamadığım için artık spora gidemiyorum. Bu ürünün içinde lcarnitine olması benim için artı bir puan oldu. 3 kutu sipariş verdim.
Sinem Çelikİçindeki maddeler doğal olduğu için ben de satın almaya karar vermiştim. Kilo fazlamı göz önünde bulundurarak 6 kutu satın aldım. Kredi kartına taksit yapmıştım vade farkı da alınmamış. Çok teşekkür ederim.
SelenMerhaba, benim 8 aylık bir bebeğim var ve emziriyorum. Ürünü kullanmamda bir sakınca var mı? emziren anneler fiber shake kullanabilirmi?
Öznur Akbaşbirkaç gündür 3 arkadaş kullanıyoruz. Çikolatalı olduğu için çok ama çok beğendik. Sabah akşam kullanıyoruz ama keşke 3 öğün kullanılsaymış :) tadı çok güzel kullanımı çok hoş
emine bayrakiştahımı kesti ama 1 haftadır kullanıyorum kilo veremedim neden acaba?
Ayşe KarademirDaha önce glucomannan hapı kullanmıştım çok faydasını görmüştüm ama artık hap kullanmaya çekiniyorum. Ben de o yüzden glucomannan etken maddeli alternatif bir ürün ararken fiber shake ile karşılaştım. İçecek halinde olduğu için bana çok güvenilir geldi. Sipariş verdim bundan sonra fiber shake kullanacağım.
Fibershake satın al
Fibershake Kullananlar